Říjen 2013

Podzimní prázdniny

29. října 2013 v 10:57 | Verča |  Moje kecy
Ahoj všichni včera byl státní svátek a my máme celý týden volno. Konečně Smějící se! Já osobně nikam nejedu. A navíc musim přečíst jednu knížku na referát z vlastní četby, který mám 8.11.2013. Já moc čtení nemusim. Většinou přečtu jenom knížky, který nám dá učitelka na čtenářský deník a potom na referáty přečtu dvě. Takže dohromady přečtu za rok tak 6 knížek. Jinak žádnou. Já nevim proč moc nečtu asi, protože mě to nebaví a zatim jsem nenašla knížku, která by mě bavila. Mojí mamku taky nebaví číst takže budu asi po ní. Zpátky k referátu: Vůbec se na něj netěšim, protože se musí řikat před celou třídou z paměti. Je to strašný, když si tam něco šeptají a vy si řikáte jestli je to o vás. Takže se raději dívam na nástěnku a nevnímam je. Pro mě jsou tyhle referáty to nejhorší na celý škole...Zamračený
Ještě, že jsou ty prázdniny Usmívající se.
A co vy jak dlouho máte prázdniny? A jedete někam?

Volby

22. října 2013 v 17:15 | verča |  Články na téma týdne
Ahojte v pátek budou opět volby. Tentokrát se budou volit jednotlivé strany. Kvůli volbám máme v pátek jenom 5 hodin, což je nefer protože kromě nás a devítek mají všichni 4 hodiny (ale aspon něco) Smějící se.
Na výběr jsou strany jako například ČSSD, ODS, KSČM , Zemanovci, TOP 09 a další....
Volby jsou jednou za 5 let. Takže příští volby už asi budu moc volit.
Já osobně nefandím nikomu, protože všichni jsou stejný.
A co vy komu fandíte?
Hezký zbytek dne....Usmívající se
VERČA

Praha

8. října 2013 v 19:28 | verča |  Články na téma týdne
Praha je hlavní město České republiky. Já v Praze žiju a vím, že tu je moc lidí :D. Třeba když jsme s kámoškama byly v Palladiu tak jsme se skoro ztratily jak tam bylo plno lidí Smějící se. A jinak si myslim, že to je fajn město.
Dál nevim co bych napsala...
A co vy bydlíte taky v Praze?

Škola...

7. října 2013 v 20:00 | verča |  Moje myšlení..
Ahojky tento článek bude zaměřený hlavně na školu.
První třídu si už moc nepamatuju ale určitě vim že jsem se na konci skamarádila s jednou holkou a potom i s druhou. A to kamarádství nám drží pořád. Už se kámošíme asi 8 let (to je dost) a doufam že vždycky budem Usmívající se. Pak nastala taková věc. V šestý jsme se rozdělili na různý třídy jazyková,výtvarná,matematická a sportovní. Pro mě určitě neni sportovní a matematická na tyhle dva předměty jsem uplně levá Smějící se. Takže jsme si museli vybrat dvě třídy jednu přednější a druhou kdyby vás nevzali na tu hlavní. My jsme s kámoškama chtěly na jazykovou. Samozřejmě při mí smůle kámošky vzaly a mě ne. Takže jsem se nakonec dostala do umělecký (výtvarný). Dost jsem toho litovala, že jsem se nedostala do jazykový, ale ted jsem docela ráda že tam nejsem. Měli na víc jeden jazyk, ale to ted mají všechny třídy takže vlastně už jazyková neexistuje (teoreticky). No prostě jsem ráda, že jsem se tam nedostala, protože za prvý: Dneska jsem celej den do sebe tloukla slovíčka z ájiny a pořád polovinu neumim a zejtra z nich navíc píšem test. Já osobně angličtinu moc nemusim to mam teda radči němčinu. A za druhý: Máme tam super lidi a za třetí: Všechno máme lehčí máme lepší učitele atd. (jenom na některé předměty třeba fyziku) a navíc chodíme s výtvarkou docela dost často na výstavy takže přídem o pár hodin různých předmětů Smějící se.
Třeba zejtra jdem na výstavu a přídem o němčinu (škoda lepší by byla matika Smějící se Smějící se)
Tak to je konec mýho článku. Dospěla jsem k názoru, že bych nechtěla být v jazykový třídě.
Hezký zbytek večera...
PS: Matematická a výtvarná (my) jsme spojený akorát jsme rozdělený na skupiny ve výtvarce, matice atd.
A nakonec budu mít asi 1 protože rano jsem si to přečetla a docela jsem to uměla a navíc tam byly slovíčka který vim =D

Psi

6. října 2013 v 20:40 | verča |  Moje myšlení..
Já moc miluju psi. Mě hrozně vždycky naštve, když ukazují v televizy, že zase někdo týral nějakého psa. Je mi hlavně líto psů kteří jsou týraní a kteří nemají domov. Takový psi bych si vzala hned domů. Jednou na chalupě jsme viděli takovýho psa (asi někomu utekl), který tam pořád kolem kroužil. Bylo mi ho strašně moc líto Zamračený.
Prominte, že tento článek je tak krátký, ale já už nevim co bych napsala...

Čas...

6. října 2013 v 20:35 | verča |  Moje kecy
Ted mě napadlo jak to všechno rychle utíká...Dneska jsem se koukala na fotky a řikala jsem si: Vždyt přece to bylo nedávno Smějící se! Ale někdy bych zase chtěla vrátit čas. Pamatuju si když můj děda měl narozeniny a celá rodina byla u nás na chalupě. Bratranec,sestřenice já a brácha, prostě celá rodina. Sestřenici bylo asi 20 a najednou se v červenci vdávala. To snad neni možný...Na ten okamžik bych teda chtěla vrátit čas. Ale život jde dál a my s nim....Usmívající se
Hezký zbytek večera..

Nový design

6. října 2013 v 12:03 | verča |  Moje kecy
Ahojky...
Včera jsem si udělala nový design. Dělala jsem to ráno asi 3 hodiny, protože ja na to nemam žadný program teda jestli nějaký vůbec existuje. Musela jsem si to vyzkoušet na jinym blogu abych neudělala potom chybu a nezkazila to celý.
Nakonec se to docela povedlo Smějící se.
Co myslíte líbí, nelíbí? Co byste změnili?
Urážky, že je to hnusný samozřejmě beru Usmívající se.
Hezký zbytek dne...

Náměsíčnost

2. října 2013 v 20:57 | verča |  Moje kecy
Náměsíčnost (somnambulismus) je spánková porucha, při níž postižený během spánku vstane z postele a prochází se. Někdy může vykonávat poměrně těžší aktivity třeba poslat sms. Já osobně jsem byla náměsíčná 2. Četla jsem že hodně děti jsou náměsíčný mězi 12 rokem a mě je 13. Náměsíčnost je většinou po půlnoci. Náměsíčnost většinou přestane v patnácti, ale někdy přetrvává do dospělosti. Jednou jsem byla náměsíčná na chalupě: Pamatuju si že jsem šla na záchod a po schodech nahoru (nevim proč) a vůbec nevim jak sem se dostala dolu. Prej mě táta musel odvést zpátky dolů. Po probuzení si náměsíčnost nepamatujeme jenom si myslíme že to byl jenom sen. A podruhý jsem byla náměsíčná doma: To se stalo předevčírem po půlnoci. Ráno jsem se od rodičů dozvěděla, že jsem v noci za nima přišla s peřinou a řikala jsem, že mě volali (což nebyla pravda). Řikali my at jdu spát a já nakonec šla. Ráno jsem si to vůbec nepamatovala akorát se mi zdálo ve snu, že mně vážně volali. Usmívající se
To je asi všechno jo a ještě náměsíčníci se nemají budit protože se to nemusí povíst a můžou být dezorientovaní. A na škole v přírodě se nám stalo, že jedna kámoška si sedla na postel a řekla: Nemáte hlad? Smějící se Ona nám řikala, že je občas náměsíčná a potom nás (mně) vyděsila protože předstírala další náměsíčnost, ale to už si dělala srandu. Ale s tim nemáte hlad o tom vůbec nevěděla.
A co vy byli jste někdy náměsíční?

Introverti a extroverti

2. října 2013 v 8:59 | verča |  Články na téma týdne
Introverti jsou lidé uzavření hodně do sebe a extroverti jsou úplný opak. Já jsem tak někde uprostřed ale mam dvě kámošky který jsou jenom trošičku introverti. Já osobně si myslim že všichni jsou tak nějak ve prostřed, že nikdo není introvert ani extrovert. A je lepší nejdřív toho člověka poznat než jenom od pohledu říct jestli je to introvert nebo extrovert.
To je vše ale sasmozřejmě každý má jiný názor Mrkající. Já si jenom myslim že je víc lidí kteří jsou střední.