Škola v přírodě Poslův mlýn doksy

2. června 2013 v 15:50 | verča |  Moje kecy

Příjezd

Když jsme přijeli na školu v přírodě byla strašná zima a pršelo dělali nám prohlídku. Moc dobře tam nevařili, ale první den jsme přežili. Chtěla jsem odjet domů ted lituju toho, že jsem to kdy řekla. Vanda byla pořád v depresy a tekhle....

Další dny

Další dny byly lepší a lepsí sice pořád pršelo, ale co. My jsme měli vychovatelku Adéli a áčko měla vychovatele gulu (Tomáše)
gula je jeho přezdívka. Potom tam byli další vychovatelé, ale s nima jsme se moc nebavily. Byl tam kluk co vymýšlí hry byl sice gay, ale byl hrozně super a hodnej.
Jednou večer byla kanadská a nám zatukali na dveře my víme kdo a taky kdo jnám zatukal na okno protože Kačka se podívala z okna a viděla je byla náhoda že se Kačka podívala no dál byla noc a kačka běžela zaklepat holkám na okno když vtom Halogen to je ten co vymýšlí ty hry normálně se jmenuje Jarda přišel a načapal Kačku. Kačka běžela do chatky a on tam přišel tak jako v pohodě a asi třičtvrtě hodiny si tam s náma povídal a páčil z Kačky kdo se jí líbí, že jí ho před hodí a Kačka pořád koukala z okna a my na ní koukáš na Hubáčka vid? to je ten kluk ve skutečnosti se jí nelíbí jenom nám pomáhal potkali jsme ho když jsme šli na záchod no prostě super noc. Šli jsme spát asi ve dvě hodiny ráno a Halogen už chtěl taky spát Smějící se nej noc.

Potom jeden večer byla Verča z chatky náměsíčná ona hodně jí a spí a najednou si sedla na postel a řekl Nemáte hlad ? a zase si sedla. Potom uslyšela jak se bavíme o náměsíčnosti a ona dělala že je náměsíčná docela sem se lekla a Kačka jí odvedla zpátky do postele a potom jsme zjistily, že si jenom dělala srandu.

Poslední den

Předposlední den byla diskotéka a skoro všichni tam brečely (hlavně holky a i já) jedinej kdo tam nebrečel z naší chatky byla Verča č. měla hlad a nedokázala myslet na nic jinýho naopak jiná holka tam brečela strašně moc úplně se jí roztekla řasenka po obličeji. Nechtěla jsem odjet Plačící. Tu noc byla zase kanadská noc, ale vychovatelé nás už nechali nějaké holky nám hodily do chatky toaleták tak jsme jim to oplatily nevěděly jsme jaký holky tak jsme to hodily do dvou chatek kde jsme si myslely že to mohly udělat. Když jsme balily a odjížděli domů docela dost jsem brečela nechtěla jsem všechny opustit a samozřejmě Halogen telefonoval jako vždy, ale i tak nám mával vzhledem byl sice nic moc, ale byl super! Nemohla jsem bránit slzám, ale třeba Kačka a Verča skoro vůbec nebrečely přitom brečely skoro všechny holky. Minulý den nás tam jeden kluk objímal a Kačka musela na diskotéce tancovat s nějakym postiženým klukem ( tlustým ) Kačku jsem dost litovala my jsme zdrhly na záchod a nebo utíkaly na druhou stranu tělocvičny ( diskotéka byla v tělocvičně ) ale i tak mi přišla lepší tam první takový hm DJ až z Prahy ptaly jsme se a Halogen prý bydlí v Modřanech.
No prostě strašný odjet odtamtud. Zamračený Holky takový na sklo autobusu malovaly srdíčka a psali Halogen Halogen ale to jsem dělala i já.
Nejlepší podle mě tam byl Halogen protože byl v pohodě a nejlepší kecání v noci s nim a na jednom nástupu měl dámský tygrovaný legíny ptaly jsme se ho a řikal že prohrál teplou sázku Smějící se.
Potom Áda naše vychovatelka.
A potom Gula vychovatel áčka.
Ale všichni byli super dali nám i svoje facebooky.
Nikdy na ně nezapomenu prostě nej švp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 holkajakovy holkajakovy | Web | 2. června 2013 v 17:54 | Reagovat

Ta byla prostě NEJLEPŠÍ! Bezkonkurenčně! :D (y)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama