Červen 2013

Dva dny s kámoškou

23. června 2013 v 21:04 | verča |  Moje kecy
Spala u mě z pátku na sobotu kámoška. Bylo so super,ale nemohla lést na strom protože tam byli mravenci Smějící se. Kámoška byla uplně mokrá protože jsem doma měla pistoli naplněnou vodou a stříkaly sme po sobě. Potom jsme psaly na tabuli a večer byly chvilku venku. Večer jsme se koukaly na Titanic a kámoška rozsypala popcorn pod postel. Titanic trvá 3 hodiny a tak jsme šly spát někdy ve dvě ráno. Ráno jsem si řikala proč to tak rychle uteklo a chtěla jsem vrátit čas. Ale už se těšim až budu spát u kámošky na chalupě a ona u mě to zase bude Usmívající se.
PS: Moji zvířata ji moc nemusej můj pes na ni štěkal ( ale potom už moc ne) a křeček ji kousl do palce ale on kouše skoro každýho i když mě ještě nekousl. Smějící se

Colorka dne

23. června 2013 v 20:56 | verča |  Colorky
Vrátila jsem se z chalupy a za týden je vysvědčení hrozně rychle to uteklo a už se těšim na prázdniny. Dám sem dnešní colorku a omlouvám se ale neni o čem psát Zamračený.
Doufám že to nevadí Usmívající se.

Colorka ohodnotte

20. června 2013 v 15:50 | verča |  Colorky

Blbnutí s kámoškama

13. června 2013 v 16:15 | verča |  Moje kecy
Dneska byl suprovej den měly jsme s kámoškama 4 hodiny a tak jsme šli nejdřív na zmrzlinu a pak na hřiště. Bylo strašné vedro ale i tak jsme si užívali. Řikala jsem si jak rychle to uteklo. Šla jsem domů a obličej jsem měla červenej tak jsem se osprchovala. A nejlepší je dát si okurkový salát. Ten mi hrozně chutná protože je osvěžující Usmívající se.
A jaký jste měli vy den ?

Obrázky a úvodní fotky na přání

5. června 2013 v 20:29 | verča |  Obrázky na přání
Ahoj mám novou rubriku obrázky na přání každý kdo bude chtít nějaký obrázek mi do komentu napíše jaký. Například nějakého zpěváka, herečky atd. Smějící se Nebo jestli někdo chce dělat i uvodní fotky na facebook tak pište budu ráda stejně se nudim. Usmívající se
Nebo něco takovýho:

Maly vlk ( vlček )

4. června 2013 v 18:14 | verča |  Moje kresby
Tady jsem nakreslila malýho vlka kteryho jsem našla na internetu kresleny je to tužkou. Co na to řikáte vim nejsem žádná umělkyně mě jdou spíš takovýhle postavičky a takhle Usmívající se.

Švp/fotky

3. června 2013 v 19:18 | verča |  Moje kecy
Tak tady je pár fotek téma bylo Starověké Řecko město Heraklion.
Chatka číslo 9 Smějící se a pod nim naše chatka a třídní fotka.

Povodně

3. června 2013 v 14:12 | verča |  Články na téma týdne
Povodně jsou docela hrozný hlavně ted. Včera ředitel psal že se do školy jde potom zase že nejde a nakonec že se jde. Já jsem se to dozvěděla až ráno od mámy a měla sem asi 15 minut na to abych se oblíkla vyčistila zuby a nastoupila do auta. Vůbec se mi nechtělo stávat do školy jsem šla jenom proto že jsme psali test. Ve škole nás byla jenom dvanáct. Skoro všichni zůstali doma a učili jsme se ale moc ne. Test jsme psali ale ti co tam nebyli si ho napíšou taky takže jsem klidně mohla zůstat doma dost mě to štve. A ještě k tomu jsem ten test úplne zvorala a budu mít bud trojku nebo čtyřku a já chci dvojku protože mi to dopst změní vysvědčení takže asi budu mít jednu trojku z volitelny matiky je to strašý Zamračený. Chtěla se mi brečet a doma jsem z toho brečela ja vim je to blbost ale já nechci jedinou trojku na vízo kvuli volitelnymu předmětu Plačící.
A to sem se to ještě včera učila. Takže povodně jako vždy nezasáhnou naši školu.

Naše písen na švp

2. června 2013 v 19:48 | verča |  Moje kecy
Poprvé jsme písen uplne zkazili a za trest se musely v písničce vyskytnout jména Zeus a Héra.
Tak učitelka a vychovatelka Áda vymyslely tohle. Museli jsme se to naučit nazpamět.
Písen byla podle americkýho pochodu Smějící se.
Náš bůh je Hefaistos
Město je Heraklion
Znak je kovadlina
Barva je šedá

Hefaistos je velký bůh
jeho otcem je Zeus.
Héra je zas maminka
jsou veselá rodinka.
Na Krétu nás přivede
dál nevim a pokračuje to Smějící se
Cenu rychle převezmem
žádný servítky si neberem.

Heraklion krásné město
vyrábíme si tu pesto.
Kovadlina je náš znak
dostanete všichni na frak.
Tak co tomu řikáte? :))

Blbůstky v autobuse

2. června 2013 v 18:55 | verča |  Moje kecy
Když jsme odjížděly ze švp holky pořád psaly na okna tohle ale to já taky :D PS: To jsem nepsala já já to nemam vyfocený vim píše sem blbosti že švp ale to prostě nejde.... Smějící se

Nej švp

2. června 2013 v 17:52 | verča |  Moje kecy
Prostě nej švp s Ádou Gulou a Halogenem a samozřejmě s holkama z chatky to naše kecání je prostě best Smějící se
Možná sem dam i nějaké fotky z chatky.
tady obrazek

Škola v přírodě Poslův mlýn doksy

2. června 2013 v 15:50 | verča |  Moje kecy

Příjezd

Když jsme přijeli na školu v přírodě byla strašná zima a pršelo dělali nám prohlídku. Moc dobře tam nevařili, ale první den jsme přežili. Chtěla jsem odjet domů ted lituju toho, že jsem to kdy řekla. Vanda byla pořád v depresy a tekhle....

Další dny

Další dny byly lepší a lepsí sice pořád pršelo, ale co. My jsme měli vychovatelku Adéli a áčko měla vychovatele gulu (Tomáše)
gula je jeho přezdívka. Potom tam byli další vychovatelé, ale s nima jsme se moc nebavily. Byl tam kluk co vymýšlí hry byl sice gay, ale byl hrozně super a hodnej.
Jednou večer byla kanadská a nám zatukali na dveře my víme kdo a taky kdo jnám zatukal na okno protože Kačka se podívala z okna a viděla je byla náhoda že se Kačka podívala no dál byla noc a kačka běžela zaklepat holkám na okno když vtom Halogen to je ten co vymýšlí ty hry normálně se jmenuje Jarda přišel a načapal Kačku. Kačka běžela do chatky a on tam přišel tak jako v pohodě a asi třičtvrtě hodiny si tam s náma povídal a páčil z Kačky kdo se jí líbí, že jí ho před hodí a Kačka pořád koukala z okna a my na ní koukáš na Hubáčka vid? to je ten kluk ve skutečnosti se jí nelíbí jenom nám pomáhal potkali jsme ho když jsme šli na záchod no prostě super noc. Šli jsme spát asi ve dvě hodiny ráno a Halogen už chtěl taky spát Smějící se nej noc.

Potom jeden večer byla Verča z chatky náměsíčná ona hodně jí a spí a najednou si sedla na postel a řekl Nemáte hlad ? a zase si sedla. Potom uslyšela jak se bavíme o náměsíčnosti a ona dělala že je náměsíčná docela sem se lekla a Kačka jí odvedla zpátky do postele a potom jsme zjistily, že si jenom dělala srandu.

Poslední den

Předposlední den byla diskotéka a skoro všichni tam brečely (hlavně holky a i já) jedinej kdo tam nebrečel z naší chatky byla Verča č. měla hlad a nedokázala myslet na nic jinýho naopak jiná holka tam brečela strašně moc úplně se jí roztekla řasenka po obličeji. Nechtěla jsem odjet Plačící. Tu noc byla zase kanadská noc, ale vychovatelé nás už nechali nějaké holky nám hodily do chatky toaleták tak jsme jim to oplatily nevěděly jsme jaký holky tak jsme to hodily do dvou chatek kde jsme si myslely že to mohly udělat. Když jsme balily a odjížděli domů docela dost jsem brečela nechtěla jsem všechny opustit a samozřejmě Halogen telefonoval jako vždy, ale i tak nám mával vzhledem byl sice nic moc, ale byl super! Nemohla jsem bránit slzám, ale třeba Kačka a Verča skoro vůbec nebrečely přitom brečely skoro všechny holky. Minulý den nás tam jeden kluk objímal a Kačka musela na diskotéce tancovat s nějakym postiženým klukem ( tlustým ) Kačku jsem dost litovala my jsme zdrhly na záchod a nebo utíkaly na druhou stranu tělocvičny ( diskotéka byla v tělocvičně ) ale i tak mi přišla lepší tam první takový hm DJ až z Prahy ptaly jsme se a Halogen prý bydlí v Modřanech.
No prostě strašný odjet odtamtud. Zamračený Holky takový na sklo autobusu malovaly srdíčka a psali Halogen Halogen ale to jsem dělala i já.
Nejlepší podle mě tam byl Halogen protože byl v pohodě a nejlepší kecání v noci s nim a na jednom nástupu měl dámský tygrovaný legíny ptaly jsme se ho a řikal že prohrál teplou sázku Smějící se.
Potom Áda naše vychovatelka.
A potom Gula vychovatel áčka.
Ale všichni byli super dali nám i svoje facebooky.
Nikdy na ně nezapomenu prostě nej švp.